+0541 450 63 89
Yıldırım Mah., Şehit Sadullah Balkan Sok., No:3A, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye

7/24 Lastik Yol Yardım

güngören-lastikci

7/24 Lastik Yol Yardım

7/24 lastik yol yardım hizmetlerimiz bütün gün hizmetinizdeyiz. İstanbul Avrupa yakası otobanda mahalle arasında, trafikte nerede olursanız olun imdadınıza lastik yol yardım ekibimiz gelecektir.

Aracınız ile seyir halinde iken birden lastiğiniz patladı ve ne yapılacağını bilmiyor musunuz? O zaman efsane oto çalışanlarını arayarak en yakın lastikçi arkadaşları konumunuza yönlendirelim. Yedek lastiğiniz mi yok? Biz sizlere bu imkanı da sağlıyoruz. Lastik tamircisi olarak hem 2. el lastik temin edebiliriz isterseniz sıfır lastikte satın alabilirsiniz. Bu işlemler için bizlere lastiğinizin ebatlarını bildirerek yanınıza gelirken uygun lastikleri aldığımızdan emin olalım. İstanbul Avrupa yakası mobil lastikçi hizmetlerimiz uygun fiyatlı olduğu için siz değerli müşterilerimizi üzmeyecektir.

7/24 Lastik Yol Yardım

Uygun Fiyata 7/24 Lastik Yol Yardım

Uygun fiyata hizmet almak ve istanbul avrupa yakasında istediğiniz konuma çağırarak uygun fiyat ile lastik tamiri işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Efsaneoto çalışanlarından dükkanımızda hizmet almak isterseniz. Yukarı da paylaşmış olduğum harita bilgilerini google haritalara yazarak dükkanımızda hizmet alabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz. 0541 450 63 89

Aracınız ile seyahat ederken otobanda, çevre yolunda veya mahalle arasında aracınızın lastiğimi patladı bizleri arayarak bulunduğunuz konuma en yakın lastik tamircisi elamanlarımızı yönlendirerek sorununuzun çözülmesi için en kısa sürede bulunduğunuz konuma gelelim.

Hizmet Bölgelerimiz.

  1. Avcılar Lastik Tamircisi
  2. Arnavutköy lastik Tamircisi
  3. Sarıyer lastik Tamircisi
  4. Gaziosmanpaşa Lastik Tamircisi

Lastik Tamir hizmetinde süre olarak trafiğin durumuna göre yanınıza gelmemiz için en az trafiğin olduğu konumları seçerek tahmini 15 veya 20 dakika içerisinde bulunduğunuz konuma gelerek lastik tamir hizmetine başlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button