+0541 450 63 89
Yıldırım Mah., Şehit Sadullah Balkan Sok., No:3A, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye

Kâğıthane Lastik Tamircisi 0541-450-63-89

Kâğıthane Lastik Tamircisi 0541-450-63-89

Kağıthane lastik tamircisi

Kâğıthane lastik tamircisi yıllara dayanan tecrübesi ile araçlarınızın lastiklerindeki herhangi bir sorunu hızlıca ve kesin olarak tamir eder. Deneyimli çalışanları sayesinde de oldukça memnun eden hizmet sistemi ile, uygun bir fiyatlandırma sunarak bütçeniz için de uygunluk sağlar. Lastiklerdeki hasarlar, birçok sebeple ortaya çıkmaktadır. Böyle bir durumda da yeni lastik alınmasına gerek yoktur. Bu sebeple yeni lastik almak pahalıya geleceği için sizlere adeta yeni bir lastik kadar sağlam bir tamir ile eski lastiğinizin yenilenmesi sağlanır.
Lastik arızalarını ön görmek pek de mümkün değildir. Bu sebeple de eğer ki yolda başınıza lastikle alakalı herhangi bir sorun geldiyse ve yol devam edemiyorsanız yine Kâğıthane lastik tamircisi yardımınıza koşarak bulunduğunuz konuma gelir. Daha sonrasında da lastiğiniz için gerekli tamir işlemleri uygulanır. Çeşitli fiyatlandırmalar ile yine en uygun hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz.

Lastik Yol Yardım 0541-450-63-89

Lastik Yol Yardım Çoğu zaman birçok sebeple yolda kalınması olasıdır. Kimi zaman arızalanmalar olsa da kimi zaman da en çok görülen lastik sebebi ile yolda kalmaktır. Böyle bir durumda da lastik yol yardım ile nerede yolda kalmış olursanız olun bizim sayemizde yola güvenli bir şekilde devam edeceğinize emin olabilirsiniz. Mobil lastikçi ile ne zaman bir lastik ihtiyacınız var ise hemen orada olarak sorunuz çözeriz.
Çok çeşitli sebeplerden dolayı lastikler bizleri yarı yolda bırakabilir. Uzun kullanıma bağlı oluşan yarıklar, yollarda bulunan cam benzeri keskin aletler lastiklerin patlamasına neden olur. Böyle bir durumda da mobil lastikçi hizmetimiz ile sizi tekrardan yola çıkabilir hale getirmek için hızlı şekilde lastik tamirinizi gerçekleştiririz. Bazı durumlarda lastikler tamir edilemeyecek gibiyse de yeni lastik takma işlemi uygulanabilir.

Hizmet Listemiz

  • Balans Ayarı
  • Lastik Değişimi
  • Lastik Tamiri
  • Jant Değişimi
  • Yerinde Hizmet
  • 2.El Lastik
  • 7/24 Hizmet
  • Patlak Tespiti
kagıthane-lastik-tamircisi-hizmet

Call Now Button