+0541 450 63 89
Yıldırım Mah., Şehit Sadullah Balkan Sok., No:3A, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye

Lastik Tamircisi Yıldırım Uygun Fiyat

lastik-tamircisi

Lastik Tamircisi Yıldırım Uygun Fiyat

Lastik tamircisi İstanbul yıldırım mahallesinde hizmet veren lastikçi dükkanımıza siz değerli müşterilerimizi bekleriz. Kısaca hizmetlerimizden bahsetmek istiyorum.

lastik-tamircisi

Oto Lastik Tamiri

Otomobil sahipleri için büyük bir problem olan lastik patlaması, lastik inmesi ve diğer sorunlar için sizlere profesyonel bir şekilde hızlı, ekonomik ve güvenilir oto lastik tamiri hizmeti veriyoruz. Aracınızla yolda kaldığınızda, aracınızın lastikleri indiğinde veya kışlık – yazlık lastik değişimi yapılması gerektiğinde bir telefon ile ulaşabileceğiniz lastik tamircisi olarak müşteri odaklı hizmet sunuyoruz. Oto lastiği ile ilgili arızaların giderilmesi, bakım yapılması, kontrollerin yapılması konularında tecrübeli ve deneyimli personellerimiz ile sizlere kaliteli hizmet veriyoruz. Binek araç, ticari araç, yük taşıma araçları için her türlü lastik tamiri, bakım ve kontrol hizmetlerini profesyonel oto lastik tamircisi olarak sizlere sunuyoruz.

Oto Lastik Hizmetleri

Uzun yıllardır sektörde yer alan deneyimli ve tecrübeli bir oto lastik tamircisi olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetleri;

l Lastik patlak tamiri,
l Lastik havası kontrolü ve hava basma hizmeti,
l Yazlık ve kışlık lastik değişimleri,
l Yazlık ve kışlık lastik kontrolleri,
l Lastik balonlarının tamiri,
l Jant kontrolü ve jant tamiri,
l Yazlık ve kışlık lastik tedariki,
l Lastik değişimi,
l Lastik kaplama hizmeti,
l Vida, çivi batması durumunda onarım hizmeti,
Şeklindedir. Bu hizmetleri kısa süre de profesyonel bir şekilde sizlere sunuyor ve hizmetler için çok ekonomik ücretler alıyoruz. Kaliteli, müşteri odaklı oto lastik hizmetleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Lastik Tamircisi Oto Lastiği Tamirinin Önemi

Lastik tamircisi olarak tüm araç türleri için lastik tamiri, lastik değişimi hizmetleri veriyoruz. Oto lastiği tamir edilirken birçok noktaya dikkat edilmelidir. Efsane Oto olarak tamir edilebilecek olan lastikler için sizlere hizmet sunuyoruz. Tamir edilemeyecek durumda olan lastikler için tamir hizmeti yerine lastik satın alma önerisi veriyoruz. Bir aracın lastikleri güvenli olmadığında yolculuğunuzda güvenli olmayacağı için bu konuda azami özen gösteriyoruz. Müşteri odaklı olarak hizmet veren ve size maksimum fayda sağlayacak çözüm önerileri sizlere hizmet veren bir firma olmanın ötesinde ihtiyaçlarınızı, isteklerini en ekonomik şekilde çözebilmek için sizlere yardımcı oluyoruz. Sahip olduğumuz tecrübe ile en iyiyi ve en kaliteliyi sizlere sunmak adına tamir işlemlerinde kullanılan araç ve gereçlerin en kalitesini, onarım işlemlerinde kullanılan malzemelerin birinci sınıf kaliteye sahip olanları kullanıyoruz.

Call Now Button