+0541 450 63 89
Yıldırım Mah., Şehit Sadullah Balkan Sok., No:3A, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye

Lastik Yol Yardim 0541 450 63 89 İstanbul

Lastik Yol Yardim 0541 450 63 89 İstanbul

Lastik yol yardim hizmetlerimiz ile aracınızla huzurla seyahat ediyorsunuz ve bir anda aracınızın lastiği patladı. Ya da aracınız arıza çıkardı. Bütün seyahat huzurunuz kaçtı, zaman kaybediyorsunuz. Tam bu sırada acilen mobil lastikçi bulmanız gerekiyor. Unutmayın, size en yakın lastikçi bir telefon kadar uzakta. Bizi arayabilirsiniz.
Her türlü koşulda ve her mesaide hizmet vermekteyiz. Yeni araç ve usta kadromuz ile aracınızı kusursuz bir şekilde tamire hazırız.

lastik yol yardım

Mesai Saatlerimiz

Bizim için mesai kavramı yok! 7/24 hizmet vermekteyiz. Bizim çalışma saatimiz bir telefon ile başlar ve tamir bitince sona erer. Siz ne zaman lastik yol yardım hizmeti almak isterseniz ekibimiz ile daima hazırız.
Aracınız her zaman arıza çıkarabilir. Belki hafta sonu, belki bayram günü, belki gece saat 03.00’te ya da sabahın 6’sında. Bu kavramlar bizim için geçerli değil. Haftanın 7 günü 24 saati hizmetinizde oluyoruz.

Lastik Yol Yardım İstanbul Çevresi

İstanbul’un her yerini saran hizmet ağımızla çok daha hızlı hizmet vermekteyiz. Hızlı olmak bizim için önemlidir. Bundan dolayı geniş hizmet ağımızla sizlere en hız lastik yol yardım hizmeti sunuyoruz. Farklı bölgelerdeki ekiplerimiz ile koordine halde çalışıyor en kısa zamanda yardımınıza yetişiyor, aracınızın arızasını tespit edip hızla gereken tamiri sağlıyoruz.
Size en yakın lastikçi bizim ekibimizdir. Bizim yerimiz sizin yanınız. Aracınız nerede arıza yaptı ise bizim lokasyonumuz orasıdır. Bulunduğunuz yerde profesyonel tamir hizmeti almanız çok daha kolay ve hızlı.

Lastikçi Yol Yardim Hizmetlerimiz

Son sistem, mobil lastikçi acil yol yardım ekipmanlarının tamamını barındıran araçlarımız neredeyse bir oto tamir dükkanının sunabileceği tüm hizmetleri karşılayabilmektedir. Daha hızlı çalışma sağlayabileceğimiz otomatik tamir ekipmanları kullanarak işimizi hızla yapıp yolculuğunuza kaldığınız yerden devam etmenize yardımcı oluyoruz.
Araç donanımı kadar ekibimizin teknik bilgisi de profesyonel düzeyde. Araç donanımına hakim, yılların tecrübesiyle yoğrulan ekibimiz her zaman en iyi hizmeti sunmuştur. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizleri 0541 450 63 89 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda lastik yol yardım hizmeti almanız için bizlerin sizlere sunduğu hizmetlerden bahsettik. Uygun fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button