+0541 450 63 89
Yıldırım Mah., Şehit Sadullah Balkan Sok., No:3A, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye

lastik yol yardım 0541 450 63 89

lastik-yol-yardım-0541-450-63-89

lastik yol yardım 0541 450 63 89

LASTİK YOL YARDIMI

İstanbul’da 7-24 hizmet vermekte olduğumuz lastik uzmanlarından oluşan deneyimli lastik yol yardım ekibimiz ile amacımız siz değerleri müşterilerimize yolda seyir halindeyken ya da herhangi bir yerde lastikleriniz yüzünden sorun yaşadığınızda acil durumlarda size en hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermektir. Şirketimiz müşterisini mağdur etmemek amacı ile bize ulaştığınız en kısa sürede yardımınıza gelmektedir. İstanbul’da ikamet eden firmamız , İstanbul içi sizlere hizmet vermektedir.

Lastik yol Yardım İstanbul avrupa yakası

lastik-yol-yardım-0541-450-63-89

Şirketimizin vizyonu müşterisinin lastik yol yardımı için en kaliteli ve en kısa sürede hizmet vermektir. Bu nedenle bize mobil lastikçiden de en hızlı biçimde ulaşabilirsiniz. Eğer seyir halindeyseniz ve lastiklerinizde problem olduğunu düşünüyorsanız veya aracınız lastiklerinizden ötürü sinyal veriyorsa acilen bize ulaşabilir ve hızlı bir şekilde lastik yol yardımı ekibinden dönüş alabilirsiniz. Araç türü olarak her çeşit taşıtınıza lastik tamircisi ekiplerimiz ile gerekli yardımı sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Mobil lastikçi ile acil durumlarınızda atacağınız konuma en yakın ekibimizi yönlendiriyoruz ve en hızlı çözüm için sizlere yardımcı oluyoruz.
Seyir halinde iken lastiğiniz patladıysa ya da herhangi bir acil durum oluştuysa yapmanız gerekenler ilk önce kendi güvenliğinizi ve çevre trafiğin güvenliğini sağlayarak aracınızı uygun bir konumda istop ettirmek olmalı. Daha sonra uzman ekibimize mobil üzerinden konum atarak konumunuza en yakın ekibimiz ile hizmetinize geleceğiz. Uygun fiyat ve hızlı hizmet için bize ve deneyimlerimize güvenebilirsiniz. Ekiplerimiz en az 2-3 kişi ile sizlere hizmet vermekte olup , personelimiz alanlarında uzman ve deneyimli kişilerdir. Kullandığımız yeni model cihazlar ile lastiğinizin sökülmesi tamir edilmesi veya herhangi bir acil durumda aracınıza zarar vermeden tamirinin gerçekleştirilmesi için en yeni model ekipmanları kullanıyoruz. Yolda mı kaldınız ? Lütfen paniklemeyin ve sakince bizi arayın. Sizlere en kısa sürede ulaşıp sorununuzu çözüyoruz. Uzaklarda başka lastik tamircisi aramanıza gerek kalmadan bir 7-24 bir telefon uzağınızdayız. Siz ve yakınlarınızın en iyi hizmeti alabilmesi için sizleri sanayiye gitmek zorunda bırakmadan olay yerinde taşıtınıza en doğru müdahaleyi güvenilir kişiler tarafından yapıyoruz.Call Now Button