+0541 450 63 89
Yıldırım Mah., Şehit Sadullah Balkan Sok., No:3A, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye

Mobil Lastikçi İstanbul Avrupa

zeytinburnu lastik tamiri hizmetleri

Mobil Lastikçi İstanbul Avrupa

Mobil lastikçi aracımız ile bulunduğunuz konuma gelerek yerinde lastik tamiri yapıyoruz. Hemde uygun fiyata. Hizmetlerimiz günün her saati devam etmekte ve siz değerli müşterilerimizin mağdur durumda kalmasını önlemek olduğunu unutmuyoruz. Mobil lastikçi efsane oto çalışanlarımız ile hizmetlerimizi hızlı,güvenilir ve uygun fiyata yaptığımızı tekrar hatırlatmak isterim.

mobil-lastikci

Oto lastikçi olarak sizlere bir telefon kadar uzakta olduğumuzu biliyor muydunuz? Yolda seyahat halindeyken karşılaştığınız aksiliklerde ve beklenmedik sorunlarla karşılaştığınızda lastik patlak tespiti, lastik değişimi, balans ayarını, jant değişimini, 2.el lastik ve sıfır lastik sunarak sizlere bulunduğunuz konuma gelerek yerinde lastik tamir hizmeti sunmaktayız. Son teknoloji aletlerimiz ile yerinde güvenli ve uygun fiyata hizmetlerimiz devam etmektedir. Lastik yol yardım ekibimiz geceleyin saat kaç olursa olsun emrinizde. Bayram seyran demeden 7/24 saat hizmetlerimiz İstanbul Avrupa yakası müşterilerimiz için en uygun oto lastik tamircidir.

Yaptığımız hizmetlerde araç fark etmeksizin otobüs,minibüs,tır,kamyon ve taksi araçlarını bulunduğu konumda lastik tamirini yaparak müşterilerimizin yolculuklarının kaldıkları yerden devam etmelerini sağlıyoruz.

İstanbul’un illerinde görev yapan efsaneoto lastikçi çalışanları gezici olarak hareket halinde sizlerden telefon bekliyor. Bizlere bir telefon ederek istediğiniz konuma gelerek lastiğinizin patlağını tamir ederek güvenli bir şekilde seyahatinizi tamamlamanızı sağlamaktadır. Uygun Fiyata oto lastikçi arıyorsanız hemen bizleri arayın telefon numaralarımız. 0541-450-63-89

En yakın lastikçi ist
7/24 Lastik yol yardım
Uygun Fiyata Yıldırım Lastikçi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button